مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

بایدها و نبایدها برای انجام لیپوماتیک در مشهد

بایدها و نبایدها برای انجام لیپوماتیک در مشهد : چاقی یکی از شایع ترین بیماری هایی است که در عصر مدرن گریبان گیر عده ی زیادی از افراد شده است. بر اساس تحقیقی که توسط وزارت بهداشت و درمان ایران انجام شده است، به اثبات رسیده است که بیش از نیمی از مردم ایران به چاقی مبتلا هستند. این در حالی است که چاقی می تواند بیماری های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد و از طرف دیگر همه ی افراد دلشان می خواهد که از اندام زیبایی برخودار باشند و برخوداری از هیکل متناسب به یکی از ایده آل های رایج در بین همه ی افراد بدل شده است. این همه ستاره ی هالیوودی، بازیگران سینما، سلیبریتی ها ، افراد مشهور و محبوب و … همگی از اندام زیبا و متناسبی برخودار هستند و هر یک از آن ها از طریق رسانه های گوناگون می توانند تبلیغ کننده ی محبوبیت اندام زیبا و متناسب باشند. بهترین و سالم ترین راه رسیدن به اندام ایده آل و خلاص شدن از شر چربی های اضافه ی بدن، ورزش کردن است. اما این روز ها تحرک بدنی افراد خیلی خیلی کم تر شده است و عوض شدن سبک زندگی سبب شده است که افراد بیشتر اوقات خود را در حالت نشسته قرار داشته باشند و کم تر پیدا می شود، کسی که بتواند با ورزش کردن، چربی های اضافه اش را بسوزاند و از شر چاقی خلاص شود. همه ی این ها سبب شده است که افراد زیادی برای رسیدن به اندام ایده آل و از بین بردن چربی های اضافه شان، به عمل های سبکی ماننند لیپوماتیک شکم روی بیاورند. این روز ها طرف داران این عمل ها بسیار زیاد شده است. این مقاله با عنوان بایدها و نبایدها برای انجام لیپوماتیک در مشهد می تواند آگاهی کسانی را که داوطلب انجام عمل های این چنینی شده اند ، بالا ببرد:

قبل از عمل لیپوماتیک باید چه کارهایی انجام دهیم:

برای این که عمل بهتری را تهیه کنید باید پیش از انجام عمل برخی از کارها را انجام دهید و از انجام برخی از کارها پرهیز نمایید. در این قسمت از مقاله شما را با باید ها و نباید های این عمل آشنا می کنیم:

چه کارهایی بکنیم؟

  • به صورت ناشتا برای انجام عمل مراجعه نماییم
  • آزمایش هایی که از ما خواسته شده است را تحویل پزشک بدهیم
  • اگر بیماری خاصی دارید با پزشک در میان بگذارید
  • اگر در ناحیه ی مد نظر جراحی انجام داده اید آن را با پزشک در جریان بگذارید

چه کارهایی نکنیم؟

  • شب قبل از انجام عمل، از نوشیدن آب زیاد پرهیز کنید
  • دو هفته قبل از انجام لیپوماتیک شکم از مصرف الکل و دخانیات پرهیز کنید
  • دو هفته پیش از انجام عمل ویتامین ای مصرف نکنید.

عمل لیپوماتیک شکم در مشهد

انجام لیپوماتیک شکم در مشهد در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز با در اختیار داشتن متخصصان خبره و با تجربه خدمات ارزنده ای را در زمینه ی انجام لیپوماتیک شکم به شما عزیزان ارئه می کند.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.