مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

 • English language
 • Arabic language
05138449686 09033747800

بهترین کلینیک زیبایی در مشهد

درمانگاه تخصصی پوست مو و زیبایی دنیز در مشهد یکی از تخصصی ترین کلینک های زیبایی در مشهد می باشد که دارای کادر حرفه ای درمان بوده و نیز یکی از تخصصی ترین کلینیک ها در رابطه با کاشت مو در مشهد می باشد که نمونه کار های کاشت مو در این کلینیک زبان زد خاص و عام است که اصلی ترین دلیل این امر نیز اهمیت به متقاضیان کاشت موی زنده در مشهد و جلب رضایت افراد است .لازم به ذکر است کاشت مو در کلینیک دنیز با بهره گیری از جدید ترین روش روز دنیا انجام می شود و ما همواره تلاش میکنیم که بهترین خدمات کاشت مو در مشهد را ارئه دهیم .جهت مشاهده نمونه کار کاشت مو به لینک زیر مراجعه کنید.

نمونه کاشت مو در کلینیک دنیز

کاشت مو در مشهد

کاشت مو تنها یکی از خدمات کلینیک دنیز بوده و همواره مراجعه کنندگانی از سراسر دنیا را داریم که پس از دیدن نمونه کاشت مو که توسط کلینیک دنیز انجام شده به کلینیک ما مراجعه میکنند.دیگر خدمات کلینیک به همین صورت است  و شما میتوانید از بهترین کلینیک زیبایی در مشهد هر نوع خدماتی زیبایی را درخواست نمایید که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

لیزر موهای زائد در مشهد

یکی از خدمات ویژه ما لیزر موهای زائد بوده که با دستگاه : لیزر الکساندرایت کوترا ۲۰۱۹ انجام میشود که با توجه به قیمت بالا این دستگاه که البته بخاط تکنولوژی منحصر بفرد آن که در ادامه به آن ها به طور خلاصه خواهیم پرداخت قیمت بسیار بالایی دارد و این لیزد در استاخ خراسان رضوی و شهر مشهد و نیز به طور کل در شرق کشور انحصاراَ در کلینیک دنیز وجود دارد و به باتوجه به تکنولوژِی ویژه و خاص این دستگاه در از بین بردن موهای زائد ما مشتریانی از استان ها و شهرستان های همسایه را نیز پذیرا هستیم. به طور خلاصه میتوان به :

 • تلفیق دو لیزر Alexandrite و N-Dyag
 • آخرین تکنولوژی ۲۰۱۹ آمریکا در رفع موهای زائد؛
 • هندپیس طلای ۲۴ عیار
 • زیر نظر پزشک متخصص و مجرب.
 • دست‌یابی به نتیجه‌ی ایده‌آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن؛
 • موثر در درمان تمامی انواع موهای زائد، حتی کرکی و نازک؛
 • قابل استفاده برای تمام نواحی بدن؛
 • بالاترین سیستم کولینگ بدون درد و تضمینی؛
 • تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه‌ی درمانی
 • قابل استفاده برای انواع تایپ پوسی روشن و تیره
 • زیر نظر پزشک متخصص پوست

که اکثر این موارد در لیز های ساده و آرایشگاهی وجود ندارد پس اگر به دنبال بهترین لیزر موهای زائد در مشهد هستید فقط و فقط کلینیک دنیز میتواند نیاز شما را برآورده کند.

تزریق ژل و بوتاکس در مشهد

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی دنیز در مشهد میتوان به تزریق انواع ژل و بوتاکس اشاره کرد که توسط پزشک انجام میشود و شما میتوانید با اطمینان کامل اقدام کنید و نگران مسائل و مشکلاتی که متاسفانه در برخی از مراکز و آرایشگاه ها رخ میدهید نباشید . بارها توسط مشتریان به ما موارد گزارش داده شده که متاسفانه بخاطر منافع شخصی و مالی اقدام به تزریق ژل و بوتاکس هایی میشود که دارای مجوز نبوده و یا ژل و بوتاکس با برند های معروف به مراجعه کنندگان نشان میدهند و در زمان تزریق از ژل و بوتاکس دیگری استفاده میشود .
پس اگر نیاز به تزریق بوتاکس در مشهد و یا تزریق ژل در مشهد دارید میتوانید به کلینیک دینز مراجعه کنید

دیگر خدمات بهترین کلینیک زیبایی در مشهد

از دیگر خدمات ما میتوان به پی آر پی در مشهد و پاکسازی پوست و میکرونیدلینگ و تزریق چربی در مشهد و کاشت ابرو در مشهد و مزو تراپی در مشهد و انجام هایفو در مشهد و نیز لیپوماتیک در مشهد و لیپوساکشن در مشهد و ده ها خدمت دیگر نام برد.
که همگی با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. یکی از خدمات دیگر کلینیک دنیز ارائه مشاوره رایگان توسط پزشک است.