مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

نکته هایی در خصوص پیکر تراشی به روش لیپوماتیک در مشهد

نکته هایی در خصوص پیکر تراشی به روش لیپوماتیک در مشهد : پیکر تراشی این روز ها به یکی از پر طرف دارترین عمل های جراحی بدل شده است. دلیل آن هم این است که به وسیله ی این روش می توان یک شبه به آرزوی لاغر شدن رسید آن هم بدون اجبار برای انجام ورزش های بسیار سخت و در پیش گرفتن رژیم های غذایی طاقت فرسا. به وسیله ی این عمل جراحی که کاملا بدون تیغ انجام می گیرد و درد و خون ریزی هم ندارد می توان در هر قسمتی از بدن که بیمار در نظر داشته باشد، دخل و تصرف کرد و بعد از جدا سازی سلول های چربی، برای استخراج آن ها از بدن اقدام نمود. اگر شما هم دلتان می خواهد که با کمک گرفتن از این روش از شر چربی های اضافه ی بدن خود خلاص شوید و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از مراجعه برای انجام عمل مطالعه های لازم را در این خصوص انجام دهید و با چشمی باز و آگاهی کامل در باره ی تمامی جنبه های آن برای انجام آن اقدام نمایید. این مقاله با عنوان نکته هایی در خصوص پیکر تراشی به روش لیپوماتیک در مشهد می تواند چند نکته را در خصوص عمل پیکر تراشی به روش لیپوماتیک را به شما عزیزان یادآوری نماید.

دوره ی نقاهت پیکر تراشی به روش لیپوماتیک در مشهد

آماری که وزارت بهداشت منتشر کرده است گویای این مطلب است که بیشتر از نصف جمعیت ایرانیان به خطر چاقی مبتلا هستند. چاقی عوارضی دارد که برای در امان ماندن از آن ها تنها راه این است که از چربی های اضافه خلاص شد. عمل لیپوماتیک در این زمینه می تواند کمک بسیاری کند. اولین دغدغه ی تمامی کسانی که عمل پیکر تراشی را انجام می دهند این است که چربی های برداشته شده، بازگشتی نداشته باشد. لازم به ذکر است که دوره ی نقاهت این عمل بسیار کوتاه است. بعد از عمل جراحی بیمار به منزل می رود و سوراخ های ایجاد شده بعداز دو روز بته می خورد. و بعد از یک هفته بیمار به زندگی عادی و روزمره بر می گردد.

خطرهای احتمالی بعد از عمل پیکر تراشی به روش لیپوماتیک در مشهد

توصیه ی همه ی پزشکان و متخصصان برای درمان چاقی و از بین بردن چربی های اضافه ی بدن ورزش و در پی گرفتن رژیم غذایی سالم است. این روش از همه ی روش ها سالم تر و بی خطر تر است. لازم است به این نکته توجه کنید که افرادی که به چاقی بیش از حد دچار هستند اگر داوطلب انجام پیکر تراشی به روش لیپوماتیک شده اند، باید پیش از عمل ، کمی از وزن خود را کم کنند . عمل پیکرتراشی به روش لیپوماتیک عوارضی دارد که برخی از آن ها از این قرار است: گاهی حساسیت به داروهایی که برای انجام عمل مورد استفاده قرار می گیرد می تواند منجر به مسمویت شود. انجام دادن این عمل تحت نظر پزشک غیر متخصص و غیر تکنسین می تواند منجر به ایجاد عفونت در زخم شود. کسانی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می کنند ممکن است در حین انجام عمل دچار خون ریزی شوند. لازم به ذکر است که افرادی که بیماری خاصی دارند و یا کورتون مصرف می کنند، باید از انجام عمل های این چنینی خودداری نمایند.

عمل لیپوماتیک در مشهد

پیکر تراشی در بهترین کلینیک زیبایی دنیز

شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی دنیز در زمینه ی پیکر تراشی به روش لیپوماتیک مشاوره های لازم را بگیرید و عمل خوبی را تجربه کنید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.