مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

 • English language
 • Arabic language
05138449686 09033747800

لیزر موهای زائد

لیزر کردن موهای زائد بهترین روش در مقایسه با سایر روش های حذف مو است بخاطر اینکه لیزر کردن باعث میشود موهای زائد بسیار دیرتر رشد کنند و همچنین کاهش یابند، استفاده از این روش بسیار سریع و موثرتر خواهد بود. در کلینیک زیبایی دنیز از دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا استفاده می شود، که در این مطلب با ویژگی های این دستگاه بیشتر آشنا می شوید.

چرا لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا ؟

سیستم کولینگ (‌خنک‌کننده) دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا از سایر دستگاه‌های دیگر قدرتمندتر و بهتر است. به‌طوری که این دستگاه از الکس‌های دیگری که در بازار هستند قوی‌تر و بهتر است و شرکت هم این دستگاه را به‌نام الکس آیس (‌الکس یخ) تبلیغ کرده است. خاصیت قوی بودن کولینیگ این است که مخاطب هنگام استفاده از لیزر احساس درد نمی‌کند و احتمال سوختگی با دستگاه به حداقل می‌رسد.

ویژگی‌های بارز دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا:

 • تلفیق دو لیزر Alexandrite و N-Dyag
 • آخرین تکنولوژی ۲۰۱۹ آمریکا در رفع موهای زائد؛
 • زیر نظر پزشک متخصص و مجرب.
 • دست‌یابی به نتیجه‌ی ایده‌آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن؛
 • موثر در درمان تمامی انواع موهای زائد، حتی کرکی و نازک؛
 • قابل استفاده برای تمام نواحی بدن؛
 • بالاترین سیستم کولینگ بدون درد و تضمینی؛
 • تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه‌ی درمانی

همان‌طور که بیان شد، دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا ساخت کمپانی کوترا آمریکاست و برای رفع موهای زائد بدن و حتی حساس‌ترین نواحی بدن طراحی شده است. لیزر الکساندرایت کوترا از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج ۷۵۵nm و ND Yag به‌صورت پالس واقعی با طول موج ۱۰۶۴nm استفاده می‌کند که این امکان باعث می‌شود جلسات لیزر درمانی، بسیار کوتاه و روش درمان متفاوت باشد؛ همچنین سوختگى و درد نداشته و کمترین تعداد جلسات درمانى را داشته باشد.
امروزه استفاده از لیزر الکساندرایت کوترا بسیار ایده‌آل، کم‌هزینه، بی‌دردسر و با نتایج بسیار موفق توصیه می‌شود.

آیا لیزر الکس سرد کوترای آمریکایی و الکساندرایت تفاوت دارند؟

متاسفانه در برخی از سایت ها از روی نا آگاهی سعی کرده اند که تکنولوژی لیزر الکساندرایت را به عنوان یک دستگاه یا برند معرفی کنند و سپس به مقایسه آن با الکس سرد کوترا بپردازند!
لازم است در اینجا یادآوری کنم که الکساندرایت نوعی تکنولوژی لیزر برای رفع موهای زائد می باشد نه یک برند! این تکنولوژی لیزر در دستگاه های انواع برند ها استفاده شده است و البته نوع پیشرفته آن با نام الکس سرد کوترا به طور انحصاری در اختیار شرکت کوترا می باشد.
البته کشور ها و برندهای مطرح دنیا سعی کرده اند که تکنولوژی الکس سرد را بدست بیاورند که تا کنون موفق نبوده اند و الکس سرد کوترا به عنوان گرانترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در جهان در انحصار کمپانی آمریکایی کوترا می باشد.
ما در کلینیک دنیز مفتخریم که تنها دارنده لیزر الکساندرایت کوترا در مشهد هستیم و پذیرای شما زیبا جویانیم.
در دستگاه‌های لیزر رفع موهای زائد از نور مرئی تا نزدیک به مادون قرمز تابش چندین طول موج انرژی استفاده شده‌است. طول لیزر مورد استفاده به صورت موج اندازه‌گیری نانومتر (nm) اندازه‌گیری می‌شود:

نوع لیزر طول موج (نانومتر) منبع نور نوع پوست 
آرگون ۴۸۸ نانومتر یا ۵۱۴٫۵ نانومتر فیروزه/فیروزه‌ای یا سبز دیگر استفاده نمی‌شود
یاقوت ۶۹۴٫۳ نانومتر عمیق قرمز رنگ پریده
الکساندریت (در کلینیک‌ها استفاده می‌شود و نوع لیزر خانگی ندارد) ۷۵۵ نانومتر نزدیک بهمادون قرمز انواع پوست
پالس دیود آرایه (در کلینیک‌ها استفاده می‌شود و نوع لیزر خانگی هم دارد)
در ایران دو نوع دستگاه Silkpro و Tria4x که هر دو تاییدیه FDA را دارند، بیشترین مصرف را دارند.
۸۱۰ نانومتر نزدیک به مادون قرمز رنگ پریده به متوسط
Nd:YAG ۱۰۶۴ نانومتر نزدیک به مادون قرمز رنگ تیره‌تر
پالس نور شدید (IPL است که در حقیقت لیزر نیست)
در ایران انواع مختلفی از این نوع لیزرهای خانگی با برندهای رمینگتون، فیلیپس، دییس، بیورر و غیره عرضه شده‌اند.
۶۵۰ نانومتر لیزر نیست رنگ پریده به متوسط

لیزر الکس سرد کوترا ساخت کشور آمریکا بدون شک بهترین و البته گران ترین لیزر در کل دنیا جهت رفع موهای زائد محسوب می شود که هم اکنون برای اولین بار در استان خراسان و شهر مشهد و نیز در شرق کشور در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است از دلایلی که این لیزر را در صدر می نشاند میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دارا بودن همزمان دو نوع لیزر یعنی الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر جهت پوست های روشن یعنی تیپ های ۱ تا ۳ و اندیگ با طول موج ۱۰۶۴ برای پوست های تیره یعنی تیپ ۴ تا ۶ که پزشک را قادر می سازد تمام تیپ های پوستی را بدون عوارض مورد درمان قرار دهد.
 • دارا بودن تکنولوژی برتر در سیستم خنک کنندگی که از نوع کنتاکت یا تماسی بوده که نقش اساسی در جلوگیری از درد و عوارض احتمالی ناشی از لیزر ایفا می کند و لیزرهایی که از سیستم پرتاب باد خنک یا اسپری خنک استفاده می کنند، عملا عملا کارایی چندانی ندارند مضاف بر آن اسپری خنک باعث آلودگی محیط نیز می شود.
 • انرژی ساطع شده توسط دستگاه همواره یکنواخت بوده و بدون نوسان می باشد و این فاکتور بسیار اساسی در درمان موفق محسوب می شود و دستگاه های دیگر چنین توانایی را ندارند یا کم و بیش دارند.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.