مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد

مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد : اگر این روزها تصمیم گرفته اید که برای رهایی از شر کم مویی، از شیوه ی کاشت مو استفاده کنید و دوباره لذت داشتن مو را در سر خود احساس کنید، بهتر است بعد از اینکه اطلاعات کافی را درباره ی کاشت مو پیدا کردید، به دنبال پزشکی حاذق بگردید تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما به بار بیاورد. بعد از اینکه این مرحله ها را طی کردید و موفق به کاشت مو شدید، بهتر است برای این که این نتیجه را ماندگار کنید، به مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد بپردازید . زیرا اطلاع از این مراقبت ها سبب می شود که مانع از ریزش دوباره ی موها شوید. در ادامه به ذکر مهم ترین نکته ها در خصوص مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد پرداخته شده است.

اولین مرحله ی مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد ؛ استراحت

همان طور که می دانید، کاشت مو در مشهد، یک عمل سرپایی است و عوارض جانبی خاصی را به دنبال ندارد. معمولا تمامی کسانی که کاشت مو انجام می دهند، می توانند فردای آن روز به امور عادی خود مشغول شوند و دوباره به کار خود برگردند. اما اگر این امکان برایتان وجود دارد، پیش از انجام عمل، هماهنگی های لازم را انجام دهید تا بتوانید حداقل سه روز بعد از آن را به استراحت بپردازید. این کار می تواند شرایط بهتری را برای شما و موهایتان به بار بیاورد.

دومین مرحله ی مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد؛ داشتن همراهی

پیش از انجام عمل کاشت مو، پزشک، مقادیری از داروهای مسکن و آرام بخش را به بیمار تزریق می کند، از این رو یکی از مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد این است که از پیش، با کسی هماهنگی کنید که در هنگام مراجعه برای انجام عمل، با شما باشد و در نهایت تا منزل همراه شما بماند.

ممانعت از قضاوت دیگران

تا چند روز بعد از عمل، در مکان هایی که مو به سر شما پیوند داده شده است، مقادیری خون خشک دیده می شود. این امر سبب می شود که این مکان ها کمی نازیبا دیده شود؛ از این رو بهتر است که طی این چند روز سر خود را به کسی نشان ندهید؛ زیرا این امر سبب می شود که دیگران قضاوت نا به جا داشته باشند و شما را از لحاظ روحی تضعیف کنند؛ بنابراین می توان گفت که ممانعت از قضاوت دیگران نیز، به نوعی از مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد به شمار می رود.

مراقبت از فولیکول های مو؛ یکی از مهم ترین مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد

شما باید در نخستین روزهای بعد از انجام کاشت مو، به گونه ای سر خود را بر روی بالش قرار دهید که هیچ آسیبی به فولیکل های مو شما نرسد. مراقب تماس سرتان با بالش باشید. در نظر داشته باشید که اگر احساس کردید ریزش غیر طبیعی مو دارید، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

کاشت مو در کلینیک زیبایی دنیز

برای انجام کاشت مو و دستیابی به نتیجه های مطلوب، با مشاوران ما در کلینیک زیبایی دنیز تماس بگیرید و از پزشکان متبحر ما کمک بخواهید.

آدرس کلینیک : مشهد – خیابان احمدآباد – نبش قائم – ساختمان گوهرشاد – طبقه ۵

برای گرفتن وقت با شماره های کلینیک تماس بگیرید

۰۹۰۵۵۱۴۴۵۰۰
۰۵۱۳۸۴۴۹۶۸۶

  نظرات

یک نظر برای “مراقبت های بعد از کاشت مو در مشهد”

  1. سلام روزتون بخیر تندرستی

    واقعا مفید بود برام من اینجارو سیو کردم تا دوباره بیام

    خواستم نظر بزارم خستگیتون بره / پخش تراکت

    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *