مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

05138449686 09033747800

مزوتراپی

مزوتراپی : مزوتراپی یک روش برای جوانسازی و زیباسازی پوست است که مزایای بسیار زیادی دارد. روش مزوتراپی لک صورت به این صورت است که دوزهای کم دارو به صورت مکرر به داخل مزودرم (لایه میانی پوست که خواص ویژه درمانی دارد) به وسیله سوزن های بسیار نازک تزریق می شود. موادی که طی مزوتراپی به پوست تزریق می شود شامل عصاره گیاهان ، ویتامینها ، هورمونها، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد. این نکته حائز اهمیت است که مزوتراپی به هیچ عنوان روش دردناکی نیست و دوره نقاهت ندارد و فردا بلافاصله می تواند به فعالیت روزمره خود ادامه دهد.
آنچه که مزو تراپی را از سایر درمانهای زیبایی متمایز می سازد این است که ضمن با تزریقات مکرر موجب تحریک پوست شده و در زمان ترمیم آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و املاح مورد نیاز برای تکمیل و تسریع این فرایند را به طور مستقیم در اختیار بافت قرار می دهد.

تاثیرات مزوتراپی

از مزایای مزو تراپی لک صورت می توان از بین رفتن سلولیت، افزایش سرعت کاهش وزن، رفع پف دور چشم و افتادگی پلک، رفع تیرگ‍ی دور چشم، درمان لک های تیره پوست، درمان ریزش مو، درمان ترک های پوستی، جوانسازی و لیفت و… نام برد. مزو تراپی باعث تغذیه و جوان سازی پوست به وسیله تولید کلاژن و الاستین می شود و متابولیسم پوست را تحریک می کند.

چه افرادی می توانند مزوتراپی انجام دهند؟

افرادی که سن آنها بین ۲۰ تا ۳۰ سال است در بهترین دوره برای شروع مزوت راپی قرار گرفته اند در هر صورت بهتر است مزو تراپی در سنین زیر ۳۵ سال شروع شود. این روش برای آقایان و بانوان مناسب است و هیچ تداخلی در امور روزانه آنها ایجاد نمی کند.

کلینیک زیبایی دنیز به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در مشهد، با انجام مزوتراپی در مشهد زیبایی و جوانی را به همشهریان عزیز هدیه می دهد.
برای دریافت مشاوره اختصاصی در رابطه با مزو تراپی در مشهد می توانید با تلفن های تماس کلینیک زیبایی دنیز تماس حاصل فرمایید.