مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

نکات مهم قبل از انجام کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش غیر جراحی است که از تزریق گاز دی‌اکسید کربن برای بهبود وضعیت پوست و افزایش گردش خون استفاده می‌کند. اگر شما قصد انجام این روش را دارید، بهتر است به نکات مهمی که در ادامه ذکر شده توجه کنید تا بهترین نتیجه را از این درمان بگیرید.

مشاوره اولیه

قبل از انجام کربوکسی تراپی، حتماً با یک متخصص مشورت کنید. در این جلسه، پزشک وضعیت پوست شما را ارزیابی کرده و درباره اهداف درمانی شما صحبت می‌کند. این فرصت مناسبی است تا سوالات خود را بپرسید و از جزئیات درمان و نتایج مورد انتظار مطلع شوید.

آمادگی برای درمان

قبل از شروع درمان، ناحیه مورد نظر باید کاملاً تمیز شود تا از هرگونه عفونت جلوگیری شود. ممکن است از کرم‌های بی‌حس‌کننده برای کاهش ناراحتی استفاده شود، اما به طور کلی این روش درد زیادی ندارد.

اطلاع از روند درمان

در طول کربوکسی تراپی، گاز دی‌اکسید کربن با استفاده از سوزن‌های کوچک به زیر پوست تزریق می‌شود. این گاز باعث افزایش جریان خون و تحریک تولید کلاژن در ناحیه تحت درمان می‌شود که منجر به بهبود الاستیسیته و ظاهر پوست می‌گردد.

مراقبت‌های پس از درمان

بعد از درمان ممکن است کمی قرمزی و ورم در ناحیه تزریق شده مشاهده شود که معمولاً در عرض چند ساعت برطرف می‌شود. پزشک ممکن است توصیه‌هایی برای مراقبت‌های پس از درمان ارائه دهد که شامل اجتناب از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب و استفاده از محصولات مراقبتی خاص است.

برنامه‌ریزی برای جلسات متعدد

برای دستیابی به نتایج مطلوب، معمولاً نیاز به چندین جلسه درمانی است. این جلسات معمولاً با فواصل چهار تا شش هفته برگزار می‌شوند. نتایج اولیه ممکن است پس از اولین جلسه قابل مشاهده باشند، اما بهترین نتایج با تکرار جلسات به دست می‌آیند.

اگر قصد انجام کربوکسی تراپی ترک پوست را دارید، به کلینیک زیبایی دنیز در مشهد مراجعه کنید و از مشاوره متخصصین بهره‌مند شوید تا بهترین نتیجه را بگیرید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.