مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

نکته هایی درباره ی کاشت مو در مشهد

این روز ها جوانی و جذابیت یکی از مهم ترین آرزوهای بسیاری از افراد است. یکی از اساسی ترین عوامل جذابیت، برخوردار بودن از موهای زیبا، پر پشت و خوش حالت است. متاسفانه این روزها ریزش مو در افراد به یک امر شایع بدل شده است. ریزش مو به عنوان یکی از شایع ترین عوامل نگرانی بین آقایان و خانم ها بسیاری از افراد را درگیر خود کرده است و این امر عموما در آقایان می تواند منجر به ابتلا به کچلی یا طاسی شود. از دست دادن موها می تواند ناراحتی های زیادی را برای افراد به بار بیاورد. نگاه کردن به سر بی موی خود در آینه برای خیلی ها مایه ی تاسف است. اما خوشبختانه علم این روز ها کمک زیادی به برگرداندن موهای از دست رفته کرده است و غالب افراد می تواند به یک مراجعه به کلینیک های زیبایی و متخصصان متبحر ، موهای خود را به دست بیاورند. رایج ترین و پر طرف دارترین این روش ها که ای روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، کاشت مو است. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که قصد کاشت مو دارید بهتر است پیش از انجام دادن این عمل این مقاله را که با عنوان نکته های در باره ی کاشت مو در مشهد نوشته شده است مطالعه نمایید و در این باره کمی اطلاعات کسب کنید.

کاشت مو در کلینیک زیبایی پوست و مو مشهد

جدیدترین روش کاشت مو در مشهد

اولین و ضروری ترین نکته این است که اگر قصد کاشت مو دارید، باید برای این کار یک مرجع معتبر و مورد اعتماد را انتخاب کنید و با انجام تحقیقات لازم درباره ی آن مرکز به متخصصان مربوطه در آن مراجعه نمایید. حتما در نظر داشته باشید که اگر می خواهید در این زمینه نتیجه ی مطلوبی کسب کنید باید از جدیدترین روش کاشت مو در مشهد استفاده کنید. بهتر است بدانید که بهترین شیوه که به عنوان یکی از پر طرف دار ترین شیوه ها در آمریکا و اروپا نیز مورد استفاده قرار می گیرد، کاشت مو به شیوه ی SUT است.

نیاز به کاشت مو

پیش از همه باید میزان نیاز شما به کاشت مو توسط پزشک مورد بررسی قرار گیرد. به طور معمول افرادی که به خاطر شرایط ژنتیکی دچار ریزش و کم پشتی مو و یا طاسی کامل شده اند از جمله افرادی هستند که کاندید کاشت مو هستند. معمولا برای این افراد از روش SUT استفاده می شود. اما معمولا کسانی که هنوز کمی مو بر سر دارند و یا موهای آن ها به طور کامل نریخته است، می توانند از روش prp استفاده نمایند. روش prp به مزوتراپی نیز معروف است.

کاشت مو در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز این افتخار را دارد که با بهره مندی از وجود متخصصان با تجربه ای در زمینه ی کاشت مو خدمات ارزنده ای را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. این کلینیک می تواند با برخورداری از جدید ترین شیوه های روز دنیا شما را به رویای داشتن موهای پر پشت و زیبا برساند.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.