مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

نکته های تزریق چربی به باسن در مشهد

تزریق چربی به باسن در مشهد : تزریق چربی به باسن یکی از پر طرف دار ترین عمل های زیبایی بدون نیاز به جراحی است که این روز ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این روز ها دیگر افراد مجبور نیستند برای این که به اندام ایده آل و متناسب با استانداردهای زیبایی روز دنیا برسند، سال ها ورزش کنند و از رژیم های غذایی خاصی استفاده نمایند. این روز ها عده ی زیادی از افراد برای این که از باسن زیبا و خوش فرمی داشته باشند ، می توانند به راحتی با یک جلسه مراجعه به نزد پزشک متخصص با تزریق چربی و یا ژل به فرم ایده ال در این قسمت از بدن خود دست پیدا کند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای رسیدن به اندام ایده آل علاقه مند به تزریق چربی به باسن خود هستید، می توانید این مقاله که با عنوان نکته هایی در خصوص تزریق چربی به باسن در مشهد نوشته شده است را مطالعه نمایید. کمی آگاهی خود را افزایش دهید و با چشم باز به سوی این اقدام قدم بردارید.

چه کسانی بهترین کاندید تزریق چربی به باسن هستند؟

از آن جا که برای تزریق چربی به باسن از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود می توان از این شیوه به عنوان طبیعی ترین شیوه برای بزرگ کردن باسن نام برد. اما باید یاد آور شد که افرادی می توانند این کار را انجام دهند که علاوه بر برخورداری از سلامت عمومی در قسمت هایی از بدن خود از چربی اضافه برخوردار باشند. همچنین بهتر است کسانی برای انجام این عمل پیشقدم شوند که یکی از ایراد های زیر را در باسن خود مشاهده نمایند:

  • عدم تقارن در دو قسمت باسن خود
  • باسن صاف و تخت
  • باسن شل و افتاده
  • باسن بدفرم به خاطر کاهش وزن

روش تزریق چربی به باسن در مشهد

برای انجام تزریق چربی به باسن ابتدا از ناحیه ای که از چربی های اضافه برخوردار است به شیوه ی لیپوساکشن چربی های مورد نیاز برداشته می شو. پزشک متخصص برداشت چربی را از نواحی مورد نیاز با استفاده از یک عدد کانولای سه میلی متری انجام می دهد.
در مرحله ی بعد چربی استخراج شده در دستگاهی به دستگاه سانتریفیوژ مورد پردازش قرار می گیرد و بعد از آن چربی پردازش شده به باسن فرد تزریق می گردد.
اولین نکته ای که به کسانی که تزریق چربی به باسن انجام داده اند یاد آوری می شود این است که باید از نشستن به مدت زمان طولانی خوددرای نمایند.

تزریق چربی به باسن در کلینیک زیبایی دنیز مشهد

تزریق چربی به باسن در کلینیک زیبایی دنیز در مشهد

اگر قصد تزریق چربی به باسن خود را دارید و رویای خوش اندام شدن را در سر می پرورانید به شما توصیه می کنیم که بعد از یک جلسه ی مشاوره با متخصصان مرکز زیبایی دنیز در مشهد برای انجام تزریق چربی به باسن خود مراجعه نمایید و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. این مرکز با برخورداری از متخصصان با تجربه در زمینه ی انجام انواع عمل های زیبایی بدون نیاز به جراحی خدمات مفیدی را به مشتریان محترم خود ارائه می نماید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.