مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

پی آر پی و تقویت مو

ریزش مو یک موضوع نگران کننده است. برای حل این مشکل معمولا به دنبال روش‌هایی هستیم که زودتر نتیجه بگیریم، روشهایی که بدون درد و جراحی باشد. اگر از مشکلات ریزش مو و کم پشتی آن رنج می برید، پی آر پی و تقویت مو با این روش بسیار مورد توجه پزشکان و زیباجویان قرار گرفته است.

روش پی آر پی چیست و چگونه انجام می شود؟

روش پی آر پی به این صورت است که ابتدا از فرد مراجعه کننده خون گرفته و سپس در پلاسمای این فرد تغییراتی داده می‌شود. در مرحله نهایی این خون به قسمتی از سر که دچار ریرش مو است تزریق می شود. در واقع از پلاسمای غنی شده برای این کار استفاده می‌گردد. این روش به طور معمول در چند جلسه یک ساعته انجام می‌شود و تعداد جلسات در اشخاص متفاوت است. این نکته را یادآور می‌شویم که پی آر پی برای کسانی که دچار ریزش و یا کم پشتی در قسمتی از مو هستند، مناسب است و کسانی که دچار طاسی کامل هستند، از این روش نتیجه نمی گیرند.

این رو با کمک به گردش جریان خون به رویش مجدد موها می انجامد. روش پی آر پی در کلینیک‌های تخصصی مجهز کاشت مو انجام می‌شود.ا لبته این روش برای کسانی که دارای پوستپ‌های حساس یا آلرژی‌های خاص هستند و همچنین افراد دارای ناراحتی‌های قلبی مناسب نیست.

تزریق prp در بهترین کلینیک زیبایی دنیز در مشهد

پی آر پی و تقویت مو با این روش چه مزایایی دارد؟

* مهم ترین حسن این روش سادگی آن است که بدون طی فرآیند جراحی برای تقویت موها اقدام می شود.
* در این روش جلسه درمان یک بازه زمانی یک ساعت است.
* این روش به کاهش سرعت ریزش مو و رشد موهای جدید کمک میکند.
* پی آر پی در بهبود فولیکول‌های مو بسیار تاثیرگذار است.
* دوره درمان و بهبودی بسیار کوتاه مدت است و سریع اتفاق می افتد.
* این روش عوارض بسیار سطحی و کمی دارد.

پی آر پی و تقویت مو با این روش در چند جلسه انجام می شود و دوام آن چقدر است؟

تعداد جلسات پی آر پی در افراد متغیر است ولی در حالت معمول در سه جلسه فرآیند درمان طی می شود. در بین هر جلسه فاصله ۴ تا ۶ هفته‌ای نیاز است و نتایج قابل توجهی پس از طی این بازه زمانی مشخص می‌شود. دوام و ماندگاری این روش به شرایط جسمانی فرد و کیفیت انجام تزریق‌ها بستگی دارد. البته در بعضی از افراد ممکن است این مدت تا ۳ ماه هم به طول بیانجامد.

نتیجه گیری

پی آر پی و تقویت مو با این شیوه برای کسانی که به روشهای جدید علاقه مند هستند و از جراحی واهمه دارند، پیشنهاد می شود. این روش عوارض بسیار کمی دارد. تصمیم گیری برای استفاده از آن یک تصمیم شخصی است که باید پس از مشاوره با متخصصان در این بخش و کلینیک‌های کاشت مو انجام گیرد. برای آگاهی کامل از شرایط انجام پی آر پی و دریافت مشاوره می‌توانید با کلینیک دنیز تماس بگیرید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.