مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

۳ نکته مهم درباره ی کاشت مو در مشهد

کاشت مو یکی از رایج ترین و پر طرفدارترین عمل هایی است که این روز ها عده ی زیادی را به خودش جلب کرده است. کاشت مو به راحتی می تواند مقدار زیادی از موهای از دست رفته را به شما بر گرداند و مشکل کم پشتی و یا طاسی و کچلی شما را برطرف کند. البته باید بدانید که بسیاری از تبلیغات مبنی بر این که در هر جلسه ۱۶۰۰۰ کاشت مو صورت می گیرد و این که شما صاحب موهایی می شوید که به پر پشتی موهای دوران نوجوانی شما باشد و این موها دوباره دچار ریزش نمی شوند، بازار گرمی ای بیش نیست. این کار تنها در صورتی موثر است که شما از روش های جدید و به روز دنیا استفاده کنید و عمل کاشت مو را نزد یک متخصص با تجربه انجام دهید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهید عمل کاشت مو را انجام دهید و برای این کار در مشهد به دنبال یک مرکز مورد اطمینان هستید، خواندن این مقاله که با عنوان ۳ نکته درباره ی کاشت مو در مشهد نوشته شده است را به شما پیشنهاد می کنیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

علت ریزش مو

کاشت مو معمولا در اثر ریزش مو صورت می گیرد. ریزشی که منجر به کم پشتی مو یا طاسی می شود. ریزش مو که عموما در مردان به طاسی منجر می شود می تواند در نتیجه ی عوامل ارثی، فشارهای روحی، استرس، تغذیه ی نامناسب و … باشد. در جریان گذاشتن این موارد با پزشک متخصص برای کاشت مو امری ضروری است.

سن کاشت مو

متخصصان حداقل و حداکثر سنی خاصی را برای انجام عمل کاشت مو در نظر گرفته اند. گفته شده است که این عمل برای زیر ۲۳ سال انجام نمی شود. گاهی این امکان وجود دارد که افرادی که در سنین بالا این عمل را انجام می دهند، بعد از عمل کاشت مو نیز در قسمت های دیگر سر خود همچنان دچار ریزش مو باشند. در این صورت متخصص مربوطه برای شکل دهی طرح موی سر و تکمیل شکل نهایی کاشت مو در نظر خواهند گرفت.

هزینه ی کاشت مو در مشهد

یکی از کارهایی که لازم است پیش از انجام عمل کاشت مو در مشهد انجام دهید این است که درباره ی هزینه های آن تحقیقات لازم را انجام دهید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید. عموما بسیاری از افراد به دنبال این هستند که با کمترین هزینه کاشت مو انجام دهند. اما باید بدانید که این عمل با توجه به این که افراد زیادی از پرستاران و تکنسین را به خود درگیر می کند و از طرف دیگر به دستگاه های پیشرفته ای نیاز دارد، هزینه ی پایینی را در بر نخواهد داشت. و هزینه کاشت نسبت به میزان گرافهایی که کاشت می شود بستگی دارد. پس قبل از اینکه به هزینه فکر کنید، ابتدا باید به کلینیک مراجعه کنید تا نسبت به عمل کاشت هزینه را به شما اعلام کنند.

کاشت مو در مشهد در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز با در اختیار داشتن متخصصین خبره ی کاشت مو و دستگاه های پیشرفته ی و به روز با استفاده از جدیدترین روش های دنیا می تواند موهای از دست رفته ی شما را به شما برگرداند و رویای شما را محقق نماید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.