مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

بهترین کلینیک هایفو در مشهد

در این مقاله قصد داریم درباره انجام هایفو که یک روش غیر جراحی برای جوان‌سازی پوست است در بهترین کلینیک هایفو در مشهد صحبت کنیم. به همین منظور بهتر است معیارها ویژگی‌های لازم برای انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر را بدانید. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به داشتن مجوز و مدارک لازم، داشتن سابقه کافی در این زمینه، انجام خدمات تحت‌نظر پزشک متخصص، کسب رضایت مشتریان قبلی، استفاده از تجهیزات روز دنیا و امکانات پیشرفته اشاره کرد. کلینیک پوست و مو و مشاوره ریبایی دنیز در مشهد با بهره‌گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه‌ هایفو تراپی این افتخار را دارد تا در خدمت مراجعه کنندگان محترم باشد. در ادامه مطلب اثرگذاری این عمل را بر روی افراد بررسی می کنیم.

نتایج انجام عمل هایفو

بسیاری از گزارش‌ها می‌گویند که هایفوتراپی نتایج قابل‌لمس و خوبی را روی پوست دارد. امواج اولتراسوند عمل هایفو برای درمان سفت شدن پوست، سفت کردن بدن و کاهش سلولیت اثرگذار است و محققان به این نتیجه رسیده‌اند که این روش ایمن و مؤثر است. سفت کردن پوست با امواج اولتراسوند معمولاً در ۲ تا ۳ ماه نتایج مثبت ایجاد می‌کند و مراقبت خوب از پوست می‌تواند به حفظ این نتایج تا ۱ سال کمک کند. همچنین این روش برای بهبود ظاهر چین و چروکهای اطراف فک‌ها، گونه‌ها و دهان بهترین کارایی را دارد.
محققان عکس‌های مراجعه‌کنندگان را از قبل از درمان با عکس‌های ۳ و ۶ ماه پس از درمان مقایسه کرده‌اند. طبق این تحقیقات و نتایج به دست آمده گفته شده اثربخشی هایفو را پس از ۷ روز، ۴ هفته و ۱۲ هفته می‌توان ارزیابی کرد. پس از ۱۲ هفته، خاصیت ارتجاعی پوست مراجعه‌کنندگان در تمام نواحی تحت درمان به طور قابل‌توجهی بهبودیافته بود. همچنین پزشکانی که نتایج هایفو را ارزیابی کردند، بهبود ۸۰ درصدی را در پوست صورت و گردن گزارش کردند.

دستگاه‌های هایفو مختلفی در بازار وجود دارد. یک مطالعه نتایج دو دستگاه مختلف را با درخواست از پزشکان و افرادی که تحت عمل هایفو تراپی قرار داده بودند، مقایسه کرد تا اثرات آن را ارزیابی کنند. پس از ارزیابی محققان به این نتیجه رسیدند که هر دو دستگاه می‌توانند به طور مؤثر پوست را سفت کنند. با توجه به این مطالب نتیجه می‌گیریم عمل هایفوتراپی اثرات بسیار خوبی را بر روی پوست می‌گذارد.

اثرات جانبی عمل هایفو

به طور کلی، شواهد نشان می‌دهد که عمل هایفو عوارض جانبی کمی دارد، اگرچه برخی از افراد ممکن است بلافاصله پس از عمل درد و ناراحتی را تجربه کنند که این ناراحتی‌ها به‌سرعت رفع می‌شوند. از جمله این عوارض کوتاه‌مدت می‌توان به ورم، بی‌حسی، سرخی و کبودی اشاره کرد که اگر شما عملتان را در بهترین کلینیک هایفو در مشهد انجام دهید به وجود آمدن این عوارض تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. همچنین باید بدانید که بسیاری از مراجعه‌کنندگان پس از عمل درد داشتند، اما بدون هیچ مداخله‌ای بهبود پیدا کردند.

کلام آخر

HIFU صورت، می‌تواند راهی مؤثر برای به حداقل رساندن علائم پیری باشد. هایفو به‌عنوان یک تکنیک غیر جراحی، زمان بهبودی کمتری نسبت به لیفت صورت جراحی دارد. از مزایای این روش می‌توان به مواردی مانند محکم شدن پوست افتاده، صاف شدن چین و چروک‌ها و بهبود بافت پوست اشاره کرد. با مراقبت‌های بعد از عمل هایفو در بهترین کلینیک هایفو در مشهد، مزایای استفاده از آن می‌تواند حدود ۱ سال باقی بماند.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.