مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

بوتاکس پیشانی در مشهد

یکی از بهترین راه هایی که برای از بین بردن چین و چروک های صورت و رسیدن به جوانی و زیبایی انجام می گیرد، تزریق بوتاکس است. این شیوه یکی از پر کاربردترین و پر طرف دارترین روش های موجود برای این امر به حساب می آید. بوتاکس نوعی ترکیب به دست آمده از سمی است که نام آن بوتولینوم می باشد. این سم که در دوز های کارشناسی شده به محل های مد نظر انجام می گیرد می تواند سبب فلج شدن ماهیچه های انقباضی آن محل ها شود و از این طریق چین و چروک های آن نواحی را از بین ببرد. برخی از محل هایی که تزریق بوتاکس در آن ها صورت می گیرد گونه ها، پیشانی و دور چشم ها هستند. اگر قصد انجام بوتاکس پیشانی در مشهد را دارید بهتر است این مقاله را که حاوی اطلاعاتی در این باره است، از نظر بگذرانید.

مزایای بوتاکس پیشانی در مشهد

تزریق بوتاکس مزایای بسیار زیادی دارد که برخی از آن از این قرارند:

  • از بین بردن چین و چروک های صورت با تزریق بوتاکس پیشانی
  • یکی از مهم ترین مزایای بوتاکس پیشانی در مشهد این است که با فلج کردن عضلات قسمت مورد نظر می تواند سبب از بین رفتن چین و چروک های آن ناحیه بشود.
  • شادابی پوست و درخشش بیشتر آن با تزریق بوتاکس پیشانی
  • تزریق بوتاکس می تواند سبب برخورداری پوست از شادابی و درخشش بیشتری بشود. شما می توانید برای برخورداری از جوانی و زیبایی بیشتری از این روش استفاده نمایید و از نتیجه های آن لذت ببرید.
  • کاهش سردرد های میگرنی با تزریق بوتاکس پیشانی
  • همچنین بر اساس تحقیق های انجام شده ثابت شده است که افرادی که از دردهای میگرنی و سردردهای دیگر رنج می برده اند با تزریق بوتاکس کمی بهبود یافته اند و این امر اثر مثبتی بر روی آن ها داشته است. البته این موضوع به صورت علمی هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

کوچک شدن غده ی پروستات با تزریق بوتاکس پیشانی

برخی از آزمایشات حاکی از آن است که انجام تزریق بوتاکس در مردانی که به بزرگی غده ی پروستات دچار هستند، می تواند سبب کوچک تر شدن آن شود.

عوارض تزریق بوتاکس پیشانی

یکی از عوارض تزریق بوتاکس این است که می تواند سبب ایجاد عفونت در محل تزریق و اطراف ان شود. ایجاد تورم در ناحیه ی مورد تزریق می تواند یکی دیگر از عوارض آن به شمار رود. آزمایش های انجام شده ثابت کرده است که تزریق بوتاکس می تواند منجر به واکنش های آلرژیک نیز شود.

تزریق بوتاکس پیشانی در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز با در اختیار داشتن متخصصان با تجربه می تواند در زمینه ی تزریق بوتاکس پیشانی و از بین بردن چین و چروک های پیشانی کمک کند. شما می توانید بعد از انجام یک جلسه ی مشاوره با متخصصان این مرکز، برای تزریق بوتاکس پیشانی مراجعه نمایید و از جوانی و زیبایی حاصل از آن لذت ببرید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.