مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

بوتاکس

بوتاکس : پیش از این ها در گذشه های دور برای این که افراد به جوانی جاودانه دست یابند و راهی برای گریز از پیری پیدا کنند، به دنبال آن در پی چشمه ی آب زندگانی چه راه های دشواری را پشت سر گذاشتند و چه ماجراهایی را از سر گذراندند و به هیچ نتیجه ای نرسیدند. این روزها اما به یمن پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی دست یافتن به زیبایی و جوانی دیگر رویایی دست نیافتنی نیست. شما می توانید با کمک پزشکان متخصص به هر رویایی که در باره ی چهره تان در سر می گذرانید دست پیدا کنید و آن را محقق نمایید. پیری اما می تواند به شیوه های گوناگون خودش را به ما برساند. نشانه های آن در چهره ی ما نمایان می شود و کم کم صورت ما چروک می شود. یکی از بهترین راه هایی که می توان به کمک آن چروک ها را از صورت خود دور کنیم و به جوانی دست پیدا کنیم بوتاکس است.

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس محصولی است که از سمی به نام بوتولینوم ساخته می شود. بله . پای سم در میان است. اما جای نگرانی وجود ندارد. با استفاده از دوز های کنترل شده و بسیار پایین از آن هیچ مشکلی پیش نمی آید بلکه به یمن وجود آن می توان پیری را از خود دور کرد و به جوانی دوباره دست پیدا کرد. بوتاکس می تواند باعث فلج شدن ماهیچه های محل مورد نظر و سپس رفع چین و چروک آن شود.

تفاوت بوتاکس با تزریق ژل چیست؟

گاهی این تصور به وجود می آید که تزریق ژل و بوتاکس به خاطر یکسان بودن کاربرد آن ها یکی هستد. در صورتی که باید بدانید این دو کارهای متفاوتی انجام می دهند. بوتاکس می تواند به وسیله ی از کار انداختن عصب های ناحیه ی تزریق شده ، چین و چروک را از بین ببرد و جوانی را برای ما به ارمغان بیاورد اما در تزریق ژل همان طور که می توان از نام آن حدس زد، چین وچروک های صورت پر می شود و به جز آن هر نامتقارنی که در آن وجود داشته باشد نیز از بین می رود.

در کدام قسمت های صورت می توان از بوتاکس استفاده کرد

قسمت هایی از صورت که دچار چین و چروک های عمیق می شوند می توانند گزینه های مورد نظر برای تزریق بوتاکس باشند. گوشه های چشم که معمولا دچار چروک های پنجه کلاغی می شود. خط اخمی که بین دو ابرو به وجود می آید، پیشانی که معمولا در بر دارنده ی شیارهای افقی است و … یک قسمت مهم و که کم تر مد نظر قرار می گیرد، زیر بغل است. به وسیله ی تزریق بوتاکس به زیر بغل می توان تا مدت زیادی از عرق کردن و بو گرفتن ناشی از عرق، در امان ماند.

بوتاکس در مشهد - کلینیک زیبایی دنیز در مشهد

تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز با در اختیار داشتن پزشکان متخصص می تواند خدمات ارزنده ای در زمینه ی تزریق بوتاکس به شما عزیزان ارائه نماید. با مراجعه به کلینیک زیبایی دنیز به رویای زیبایی و جوانی دست پیدا کنید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.