مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

تاثیر مصرف سیگار بر کاشت مو

خیلی ها سوال می پرسند که تاثیر مصرف سیگار بر کاشت مو به چه صورت است؟ آیا ممکن است موجب ریزش و یا عفونت گردد؟ امروزه بسیاری از افراد با ریزش موی خود به دلایل متعددی مواجه می‌شوند و برخی موارد که ریزش موی فرد شدید باشد و سبب خالی شدن و یا کم پشتی شدید بخشی از سر شود دیگر روش‌هایی مثل مزوتراپی و پی ار پی تاثیری بر موی سر فرد نخواهد گذاشت و فرد باید از روش کاشت مو استفاده کند. کاشت مو در حقیقت موثرترین روش برای رشد دوباره موهای از دست رفته است که امروزه با روش هایی به روز با سرعت بالا و کمترین خونریزی انجام می‌شود. برای کاشت مو در مشهد معمولا از قسمتی از سر فرد که به آن بانک مو می‌گویند، گرافت ها را برمی‌دارند و پس از جداسازی تارهای مو از هم، آنها را در ناحیه طاس میکارند.

مراقبت های پس از عمل زیبایی حتی از مهارت جراح هم اهمیت بیشتری دارد. مراقبت های پس از کاشت نیز می تواند در دریافت نتیجه بهتر بسیار موثر باشد.

تاثیر مصرف سیگار بر کاشت مو

تاثیر مصرف سیگار بر کاشت مو

تاثیر مصرف سیگار بر کاشت مو

مصرف سیگار و مشروبات الکلی پیش از کاشت مو و پس از کاشت مو ممنوع است، زیرا به دلیل وجود نیکوتین در سیگار رگ ها دچار انقباض می شوند و همچنین در روند ترمیم و بهبود یافتن زخم ها تاخیر ایجاد می شود ، از طرف دیگر مصرف کردن سیگار کشیدن سبب کاهش خون رسانی به پوست سر شخص می شود و با افزایش میزان کربن مونوکسید در خون، حجم اکسیژن درحال گردش در بدن فرد کم می شود. به طور کلی کشیدن سیگار در روند رشد مو هایی که پیوند زده شده اند اختلال ایجاد می‌کند و علاوه بر آن موجب ریزش مو هم خواهد شد. علاوه بر تاثیراتی که مصرف سیگار بر نتیجه کاشت مو دارد، عوارض وحشتناک دیگری هم خواهد داشت:

استعمال سیگار باعث بیماری سرطان ، بیماری‌های قلبی و پوکی استخوان ها و همچنین خراب شدن دندان ها خواهد شد.

 

بهتر است حداقل ۱۰ روز پیش از انجام عمل کاشت مو مصرف سیگار را کنار بگذارید، در غیر این صورت باید برای عوارض ناشی از آن آماده باشید و انتظار دریافت نتیجه خیلی عالی از کاشت مو خود نداشته باشید . بهتر است شما هرچه زودتر کشیدن سیگار و دیگر دخانیات را کنار بگذارید این طوری از شر بسیاری از عوارض ناخوشایندی که با کشیدن سیگار به زودی به سراغ تان خواهند آمد نیز راحت خواهید شد.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.