مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

تزریق چربی

عمل تزریق چربی یا لیپو اینجکشن : بسیاری از افراد هستند که بیمه قسمت صورت و دستها و باقی اندام آن ها از نظر چاقی و لاغری تناسب وجود ندارد. افرادی که دچار چنین مشکلی هستند برای جوان سازی پوست صورت و دست خود نمی توانند از راه کار افزایش وزن استفاده کنند. به علاوه افرادی نیز هستند که علت افتادگی پوست آنها از بین رفتن بافت چربی زیر پوست است که روش های سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمی شود. کلینیک زیبایی دنیز برای چنین افرادی روش تزریق چربی را توصیه می کند.

همشهریان مشهدی عزیز می توانند در بهترین کلینیک زیبایی در مشهد عمل تزریق چربی را انجام دهند. در ادامه درباره روش پیوند چربی به پوست بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاریخچه روش تزریق چربی

جوانسازی پوست با استفاده از تزریق مقداری چربی به زیر پوست صورت و یا سایر اندام هایکی از پرطرفدارترین و کم خطرترین روش های رفع چین و چروک است. از این روش نه تنها برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست استفاده می شود بلکه برای پرتر کردن اندام و تغییر شکل آن استفاده می شود. مثلا ایجاد گونه با استفاده از این روش بسیار رایج است.

پیوند چربی روشی جدید در جراحی پلاستیک است که در دهه های گذشته به صورت بسیار محدود برای افرادی که نواقص فیزیکی داشتند به کار برده می شد اما امروز با اصلاحاتی که روی آن انجام شده به صورت عمومی برای همگان قابل انجام است.

مراحل پیوند چربی

تزریق چربی یا لیچو اینجکشن با برداشتن چربی از یک قسمت بدن فرد و انتقال آن به بخشی دیگر گفته می شود. در ابتدا محلی که تجمع چربی در بدن فرد در آن بیشتر است مشخص می شود (معمولا شکم یا ران یا پهلو). این قسمت در شرایط و محیطی کاملا استریل ضد عفونی می شود و سپس به صورت موضعی بی حس می شود.

در این مرحله مقداری چربی به وسیله عمل لیپوساکشن از بدن فرد گرفته شده و آماده انتقال به محل جدید می شود. با قرار گرفتن چربی خارج شده از بدن در دستگاه سانتریفیوژ خون و سایر مایعات بدن از آن جدا می شود. پس از این مرحله چربی خالص به دست آمده با استفاده از سرنگ در لایه های پوست محل مورد نظر تزریق می گردد.

عمل تزریق چربی حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود چرا که بسیار حساس است و نیازمند دقت بالایی است. با انتخاب روش تزریق چربی در مشهد در کلینیک زیبایی دنیز با کادری مجرب و حرفه ای، زیبایی وصف ناشدنی را به خود هدیه می دهید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.


یک دیدگاه برای “تزریق چربی”
  1. فریده نوعانی گفت:

    کاشت ابرو تهرانتون عالی بود