مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

 • English language
 • Arabic language
05138449686 09033747800

تزریق ژل به باسن در مشهد

تزریق ژل به باسن در مشهد : در دنیای مدرن این روز ها زنان به آگاهی های لازم دست یافته اند و ترجیح داده اند که بر خلاف دوران های پیشین به خصوصیات زنانه ی خود اهمیت بیشتری بدهند و آن ها را بیش از پیش تقویت نمایند. یکی از خصوصیات زنانه برخوردار بودن از باسن منحنی، برجسته و خوش فرم است. برخورداری از این آیتم می تواند ظاهر زنانه تری برای خانوم ها به ارمغاان بیاورد. این امر به عنوان یکی از استانداردهای زیبایی بدن و خوش فرمی و خوش هیکلی برای بانوان به حساب می آید. این روز ها برای دست یابی به این ویژگی نیازی به انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا و در پی گرفتن رژیم های غذایی خاص نیست. افراد می توانند به راحتی با تزریق ژل در کوتاه ترین زمان به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند و از آن لذت ببرند. تزریق ژل برای بزرگ کردن باسن این روز ها یکی از پر طرف دارترین عمل های زیبایی بدون نیاز به جراحی به حساب می رود و یکی از عمده ترین دلایل آن نیز این است که افراد می توانند تنها در یک جلسه به صورت سر پایی این عمل را انجام دهند و در مدت زمان بسیار کوتاهی به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنند و دوران نقاهت بسیار کمی هم دارد. هم چنین هزینه ای که این عمل می تواند در برداشته باشد نسبت به سایر موارد کم تر می باشد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد انجام چنین عملی را دارید بهتر است این مقاله را که با عنوان تزریق ژل به باسن در مشهد در پیش روی شما قرار گرفته است مطالعه نمایید.

مزیت های تزریق ژل به باسن در مشهد

 • بی خطر بودن ژل های تزریقی (البته باید توجه داشته باشید که این امر بیشتر درخصوص ژل هایی مطرح است که در کشورهای اروپایی تولید شده اند معتبر ترین سازمان های دنیا آن را تایید می کنند.)
 • کم هزینه بودن آن نسبت به سایر روش ها
 • دست یابی به نتیجه ی مد نظر در کوتاه ترین زمان
 • کوتاه بودن دوران نقاهت

نکته: توجه داشته باشید که بهترین ژل ژلی است به نام هیالورونیک اسید است. این ژل جذب بافت بدن می شود و مدت ماندگاری آن بیشتر از انواع دیگر است و می توان با وجود آن از گلوله شدن و ایجاد عفونت و جابه جا شدن در بدن ایمن بود.

نکاتی در خصوص تزریق ژل به باسن در مشهد

 • پیش از انجام تزریق ژل به باسن در خصوص پزشکی که قرار است به او مراجعه نمایید اطلاعات کامل و دقیقی به دست آورید
 • یک جلسه ی مشاوره با پزشک مد نظر انجام دهید
 • از مراجعه به افراد غیر متخصص پرهیز نمایید. زیرا کوچک ترین اشتباه در خصوص تزریق ژل می تواند عوارض نامطلوبی را به بار بیاورد
 • ماندگاری ژل تزریقی بین ۱ تا ۳ سال می باشد و بعد از آن می توانید برای تزریق دوباره ی ژل اقدام نمایید

فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.


۲ دیدگاه برای “تزریق ژل به باسن در مشهد”
 1. Zahra گفت:

  سلام خسته نباشین این ژل باسن چقدر ماندگاری داره و قیمتش چقدر هست؟

  • ClinicDeniz گفت:

   سلام
   ماندگاری بستگی به برند ژل داره
   لطفا برای اطلاع از قیمت با شماره بالای سایت تماس بگیرید.
   ممنون