مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

لیفت صورت در مشهد

لیفت صورت در مشهد : عوامل موثری سبب می شود که صورت افراد جوانی و در پی آن زیبایی خود را از دست بدهد. چیزهایی مثل جاذبه، عوامل محیطی، وراثت، استرس، تغذیه ی ناسالم، مصرف دخانیات و … می توانند این جریان را ایجاد کنند. اما مهم تر از همه گذر زمان و افزایش سن سبب می شود که چه ما بخواهیم و چه نخواهیم، صورت ما رو به پیری برود. یکی از عواملی که سبب پیرتر به نظر رسیدن افراد می شود این است که چاله هایی در صورت ایجاد می شود که بیشتر در قسمت شقیقه ها اطراف گونه و چانه و زیر گوشه های لب ایجاد می شود. اما یکی از راه هایی که می تواند آثار این عوامل را کم رنگ تر کند و گرد پیری را از صورت ما پاک کند، لیفت صورت در مشهد است که به شیوه های گوناگونی انجام می شود و به افراد کمک می کند تا زیبایی خود را باز یابند.

انواع لیفت صورت در مشهد

یکی از خدماتی که گسترش علم و پیشرفت تکنولوژی، برای افراد در نظر گرفته است، این است که افراد می توانند به دو روش جراحی و غیر جراحی صورت خود را از حالت شلی و افتادگی خارج کنند و چروک های آن را از بین ببرند و به زیبایی و جوانی دست پیدا کنند. بنابر این گوناگونی انواع لیفت صورت در مشهد سبب شده است تا افراد بسته به نیاز، بودجه، امکانات و … بتوانند به راحتی دست به انتخاب بزنند.

روش های غیر جراحی لیفت صورت در مشهد

همۀ روش های زیر بخشی از روش هایی هستند که به افراد کمک می کنند تا بدون نیاز به انجام جراحی و طی کردن دوره ی نقاهت طولانی، چین و چروک را از صورت خود دور کنند و جوانی و زیبایی را به صورت خود هدیه کنند.

  • لایه برداری صورت با لیزر
  • تزریق ژل
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق چربی
  • لیفت با استفاده از دستگاه
  • هایفوتراپی
  • لیفت صورت با نخ

لازم به ذکر است که همه ی این روش ها بدون نیاز به انجام بیهوشی و به صورت کاملا سر پایی انجام می شود و سبب می شوند که روند پیری صورت به تاخیر بیفتد.

کاندیداهای مناسب برای انجام لیفت صورت در مشهد

اگر شما هم در زمره ی افرادی هستید که احساس می کنید که پای چشم هایتان چین و چروک مشاهده می کنید و گوشه های لبتان رو به آویزان شدن می رود و خط خنده ی صورتتان بیش از پیش به چشم می آید یا از شل شدن پوست و چربی موجود در زیر چانه تان رنج می برید و البته دخانیات هم مصرف نمی کنید، کاندید مناسبی برای انجام لیفت صورت در مشهد هستد و بهتر است که برای انجام مشاوره های لازم و انجام اقدامات لازم، کلینیک مناسبی را انتخاب کنید و به پزشک متخصص مراجعه کنید.

لیفت صورت در مشهد، بدون جراحی، در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که شما را در کوتاه ترین زمان، بدون اینکه نیازی به صرف هزینه های سر سام آور جراحی داشته باشید و متحمل عوارض جبران ناپذیر جراحی شوید، به زیبایی و جوانی دست پیدا کنید و به صورتی بدون چین و چروک و افتادگی و شلی پوست، دست پیدا کنید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.