مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

مهم ترین نکته ها درباره پروتز لب در مشهد با تزریق ژل یا چربی

داشتن چهره ی زیبا و جوان آرزوی هر کسی است. برای این که به چهره ی زیبایی دست پیدا کنید باید اجزای صورت شما و قسمت های مختلف چهره تان از استانداردهای زیبایی برخوردار باشند. یکی از مهم ترین استانداردهای زیبایی داشتن لب های پر حجم است. لب های پر حجم و بزرگ این روز ها به عنوان یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی در نظر گرفته می شوند و اگر به دنبال این هستید که از این زیبایی برخوردار باشید باید بر روی لب ها و حفظ یا تامین زیبایی آن ها توجه بیشتری داشته باشید. این روز ها دست یافتن به زیبایی لب ها و پر حجم کردن ان ها کار دشواری به نظر نمی رسد و شما می توانید تنها با چند بار مراجعه به کلینیک زیبایی دنیز و بهره بردن از متخصصان با تجربه به آرزوی خود دست پیدا کنید. اگر قصد انجام پروتز لب به وسیله ی تزریق ژل را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را با عنوان مهم ترین نکته ها درباره پروتز لب در مشهد با تزریق ژل و چربی از نظر بگذرانید تا بتوانید اطلاعاتی در باره ی این عمل دست یابید.

مراحل انجام پروتز لب با تزریق ژل در مشهد

  • بررسی نوع پوست و فرم لب های بیمار و همچنین معاینه ی نواحی اطراف نزدیک لب
  • علامت گذاری نقاط مهم و استراتژیک که تاثیر بیشتری برای افزایش حجم و بر طرف کردن ایراد های لب دارد.
  • تمیز کردن ناحیه ی علامت گذاری شده و استفاده از بی حس کننده ی موضعی برای کاهش دادن درد بیمار. (گاهی ژل مورد استفاده خود دارای مواد بی حس کننده است و در این مورد نیازی به حس کردن موضع به طور جداگانه وجود ندارد.)
  • انجام تزریق ( تزریق ژل و تزریق چربی در صورتی که پیش از آن چربی مورد نیاز از قسمت های دیگر )

شیوه ی انجام عمل جراحی پروتز لب

پروتز لب با تزریق ژل یا چربی یک عمل بسیار ساده است. این عمل بیش تر از یک ساعت به طول نمی انجامد. گاهی برای این که تاثیر مطلوب به دست بیاید عمل تزریق ژل چند بار بیشتر انجام می شود. گاهی نیز با استفاده از ژل های خاص نتیجه ی به دست آمده کمی بیشتر از حد انتظار می شود که حجم اضافه بعد از مدت زمان اندکی فروکش می کند.

مزایای تزریق ژل به لب

شما می توانید با کمک تزریق ژل به لب خود از لب هایی کامل تر و زیباتر و حجیم تر بهره مند شوید. ژل های تزریق شده می توانند به خوبی از بافت لب های شما محافظت به عمل بیاورند. این عمل سبب می شود که شما به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

پروتز لب در مشهد با تزریق ژل یا چربی در کلینیک زیبایی دنیز

شما می توانید به مراجعه به کلینیک زیبایی دنیز و با استفاده از کمک متخصصان با تجربه ی این مرکز به لب های پر حجم مورد نظر خود دست پیدا کنید و به نتیجه ی مطلوب برسید. مراجعه به کلینیک زیبایی دنیز و انجام پروتز لب در این مرکز می تواند جوانی و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.