مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

نکته هایی در خصوص لیپوماتیک شکم در مشهد

نکته هایی در خصوص لیپوماتیک شکم در مشهد : دست یافتن به زیبایی و اندام خوب و خوش فرمی بدن، یکی از مهم ترین خواسته های افراد در جامعه ی عصر حاضر است.هرکسی، فرقی نمی کند که مرد باشد یا زن، جوان باشد یا پیر، همه و همه دوست دارند که از اندام زیبایی برخوردار باشند. شاید در قدیم به زیبایی بدن خود به اندازه ی زیبایی چهره اهمیت نمی دادند اما می تواند گفت که این روز ها این قضیه برعکس شده است و افراد، شاید بیشتر از چهره شان، به زیبایی بدن خود اهمیت می دهند در پی حفظ تناسب آن هستند. تناسب اندام همچنین می تواند در خصوص سلامتی افراد هم بسیار مطرح باشد. چاقی یکی از معضلات عصر حاضر است که هر کسی در تلاش است تا به گونه ای از شر آن خلاص شود تا سلامتی اش را به دست آورد. ورزش کردن یکی از راه های همیشگی و سالم دست یافتن به تناسب اندام بوده و هست. اما هر کسی وقت و انرژی کافی برای ورزش کردن ندارد و از طرفی گاهی تنبلی به افراد این اجازه را نمی دهد که به اندازه ی کافی فعالیت های بدنی را تجربه کنند و از این طریق به اندام ایده آل برسند. از این رو عده ی زیادی به دستاوردهای علمی چنگ می زنند و خوشحال هستند که پیشرفت علم و توسعه و گسترش تکنولوژی این امکان را برای آن ها فراهم آورده است که در یک جلسه به اندام ایده آل دست پیدا کنند و به آرزوی دیرینه شان برسند. بله. درست متوجه شدید، شما می توانید در یک جلسه به اندام رویایی تان دست پیدا کنید بدون این که مشقت ورزش کردن را به جان بخرید یا مجبو باشید که رژیم های سخت را در پی بگیرید. لیپوماتیک یک روش مطمئن است که می توان از آن برای رسیدن به اندام ایده آل، آن هم در یک جلسه، استفاده کرد. این روش طرفداران بسیار زیادی دارد از این رو این مقاله با عنوان نکته هایی در خصوص لیپوماتیک شکم در مشهد می تواند آگاهی آن ها را در خصوص انجام عمل لیپوماتیک در مشهد بیشتر کند.

مراحل انجام لیپوماتیک در مشهد

انجام عمل لیپوماتیک شکم در مشهد این مراحل را در بر دارد:

  1. ایجاد برش در ناحیه ی مد نظر
  2. ورود لوله ی کانولا و ایجاد ارتعاش برای جدا کردن بافت های چربی
  3. خروج چربی های اضافه از بدن

نکته: می توان از چربی های اضافه ای که از بدن خارج شده است، برای تزریق به قسمت های دیگری از بدن مانند باسن، ران، غبغب، بازو، ساق پا ، سینه و … استفاده کرد.

نکته های ضروری برای انجام عمل لیپوماتیک چیست؟

  • در شب قبل از عمل لیپوماتیک از نوشیدن آب زیاد پرهیز نمایید
  • تمامی آزمایشات خواسته شده را انجام دهید.
  • به صورت ناشتا برای انجام عمل مراجعه نمایید.
  • اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود در میان بگذارید

لیپوماتیک شکم در بهترین کلینیک زیبایی مشهد

انجام عمل لیپوماتیک شکم در مشهد در کلینیک زیبایی دنیز

شما می توانید با مراجعه به مرکز زیبایی دنیز در مشهد و تحت نظر متخصصان این مرکز، با یک عمل موفق آمیز یک جلسه ای به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.