مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

05138449686 09033747800

هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست؟ هایفو تراپی یک روش کاملا غیر تهاجمی برای زیباییست که موجب لیفت شدن پوست می شود و از آنجا که جایگزین عمل های جراحی شده است با درد بسیار کمتری همراه است و دوره نقاهت ندارد و پس از درمان به سرعت متوجه تغییرات و زیبایی پوست خود خواهید شد.
هایفو تراپی یا High-Intensity Focused Ultrasound که با نام مخفف HIFU به معنای امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان می باشد که این امواج برای لیفت و سفت شدن پوست صورت و گردن بطور مستقیم و تنها از راه تماس دستگاه با سطح پوست، به لایه اصلی موثر در لیفتینگ یا SMAS وارد شده و موجب همان اثری می شود که در روش جراحی ایجاد می شود.
در سالهای اخیر هایفوتراپی در مشهد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. از این رو خدمات لیفتینگ با روش هایفو تراپی در کلینیک زیبایی دنیز ارائه می شود و همشهریان عزیزی که به زیبایی و جوانی خود اهمیت می دهند می توان تجربه ی لذت بخش هایفو تراپی در بهترین کلینیک زیبایی در مشهد را داشته باشند.
در روش هایفوتراپی پوست، به وسیله امواج فراصوت، انرژی گرمایی وارد پوست شده و موجب منقبض شدن و افزایش رشد پروتئین کلاژن جدید و تشکیل ساختار مستحکم پوست خواهد شد.

چه افرادی می توانند هایفوتراپی انجام دهند؟

این روش برای آقایان و بانوان مناسب می باشد و معمولا برای خانم های بالای سی سال انجام می شود. به طور کلی هر فردی که شل شدگی و افتادگی پوست در او مشهود و قابل مشاهده است انجام می شود.

چه مشکلاتی را می توان با هایفوتراپی برطرف کرد؟

  • از بین بردن غبغب
  • لیفت صورت و گردن
  • رفع افتادگی پلک
  • از بین بردن خطوط خنده و گریه
  • از بین بردن افتادگی های زیر چانه
  • از بین بردن چین و چروک های صورت و بالای گردن
  • کلاژن سازی
  • لیفت و بالا کشیدن ابرو

تاثیرات و نتایج هایفوتراپی

هایفوتراپی هم مانند سایر خدمات زیبایی دیگر نیاز به تکرار دارد معمولا تاثیر بسیار خوب آن را در جلسه اول مشاهده خواهید کرد اما با تکرار جلسات اثرات بی نظیر آن را تثبیت خواهید کرد. برای دریافت مشاوره پرشکی در رابطه با هایفوتراپی در مشهد می توانید به تلفن های تماس کلینیک زیبایی دنیز ارتباط برقرار کرده و همکنون نوبت خود را ثبت کنید.