مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

  • English language
  • Arabic language
05138449686 09033747800

پاکسازی پوست

فواید پاکسازی پوست صورت : پاکسازی یا لایه برداری پوست به معنای برداشتن قشر سطحی پوست که حاوی سلول های مرده و جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای است، می باشد. از فواید پاکسازی پوست می توان به رفع کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز اشاره کرد. از گذشته تاکنون یکی از دغدغه های انسانها جوان و شاداب نگه داشتن پوست بوده است. اگر پوست شما انباشته از آلودگی، چربی و سموم بدن باشد، نمی تواند به اندازه کافی زیبا به نظر برسد از این رو پاکسازی پوست برای هر فردی اعم از مرد و زن هر ماه یکبار واجب است. پاکسازی پوست علاوه بر تمیز کردن منافذ پوست، لایه ی شاخی و مرده که بر اثر نشستن آلودگی ها روی صورت قرار گرفته است را می زاید و موجب سلامتی پوست می شود.

مراحل پاکسازی پوست

در اولین مرحله فرد برای انجام پاکسازی در جایگاه مخصوص قرار میگیرد و متخصص پاکسازی پوست مواد لازم را آماده سازی می کند. پس از این مرحله پوست ماساژ داده می شود تا به آرامش برسد. هرگونه مواد آرایش به وسیله پد و شیرپاک کن مخصوص ریموو می شود. در مرحله بعد از یک فوم برای شست و شو پوست استفاده شده و پوست بخور داده می شود. در این مرحله با توجه به تشخیص پزشک از لایه بردارهای متناسب با پوست فرد استفاده می شود.

فواید پاکسازی پوست برای انواع پوست ها

پوست یکی از پیچیده ترین و وسیع ترین اعضای بدن است برای مراقبت از این عضو پیچیده با توجه به نوع پوست که از نوع چرب ، خشک یا معمولی باشد  باید در زمان های مختلف پاکسازی به صورت مرتب انجام شود. پوست های چرب و خشک هنگام پاکسازی حساسیت بیشتری نسب به پوستهای نرمال دارند و باید با دقت بیشتری روی آنها پاکسازی انجام شود. زمانی که برای پاکسازی پوست در مشهد به کلینیک زیبایی دنیز مراجعه کنید متوجه خواهید شد که متخصصان ما در این زمینه با بالاترین دقت و استفاده از بهترین مواد مراحل پاکسازی را برای شما انجام می دهند. هم اکنون می توانید برای انجام پاکسازی از بهترین کلینیک زیبایی در مشهد وقت خود را رزرو کنید.


فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.