مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

05138449686 09033747800

کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟ زیبایی چهره یک فرد آنجا معنا می یابد که از کنارهم چیدن تک تک عناصر صورت او به یک ترکیب زیبا برسیم. یکی از مهمترین عناصر موثر در زیبایی چهره ابروی طبیعی می باشد. داشتن ابروهایی پر پشت و کشیده آرزوی هر فردیست. زمانی که ریزش مو اتفاق می افتد علاوه بر ناحیه سر می تواند نواحی مختلف بدن از جمله ابروها را نیز دربرگیرد و فرد از زیبایی که ابروهای پرپشت و طبیعی به چهره او می دهد بی نصیب می ماند.

هاشور و تتو گرچه به ظاهر جایگزین ابروی فرد می شود اما با معایبی همچون ظاهری مصنوعی، درد و خونریزی، استفاده از رنگ های شیمیایی و… همراه است. کلینیک زیبایی دنیز برای این که اعتماد به نفس از دست رفته افراد که ناشی از ریزش ابروی آنها می باشد را برگرداند، راه کار کاشت ابرو را به مراجعان پیشنهاد می دهد. کاشت ابرو در مشهد یکی از خدماتیست که به صورت ویژه و تخصصی در کلینیک زیبایی دنیز به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در مشهد قابل انجام است.

کاشت ابرو طبیعی در کلینیک زیبایی در مشهد

توضیحاتی درباره روش کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی اصولی همانند کاشت مو دارد؛ به این صورت که برای کاشت ابرو طبیعی مو از کناره های گوش که نازکی آنها شباهت بیشتری به موهای ابرو دارد، برداشت شده و جایگزین موهای ابرو می شود و همانطور که گفته شد مانند کاشت موی سر موهای کاشته شده پس از چند روز می ریزد و پس از سه ماه دوباره رشد می کند و دوره درمان پس از گذشت ۹ ماه تکمیل می گردد. لازم به ذکر است که کاشت ابرو به دلیل دقت و ظرافت کاری بیشتری که نسب به کاشت موی سر نیاز دارد بسیار سخت تر است. در طی انجام عمل کاشت ابرو طبیعی از بی حسی موضعی استفاده شده و فرد دردی احساس نمیکند.

طی این مطلب تلاش کردیم خلاصه ای از نحوه انجام کاشت ابروی طبیعی برای مراجعین را شرح دهیم. بطور خلاصه می توان گفت که عمل کاشت ابرو برداشت فولیکول های مو از یک ناحیه و سپس کاشت آنها در ناحیه ابرو است که تیم پزشکی اینکار را بر اساس طرحی که بیمار از قبل انتخاب کرده برای او انجام می دهد. برای دریافت مشاوره از تیم پزشکی کلیلنیک زیبایی دنیز هم اکنون با ما تماس بگیرید.