مشهد - احمد آباد - خیابان قائم - ساختمان گوهرشاد - طبقه 5 (شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 8 شب)

05138449686 09033747800

کاشت مو

داشتن موهای پر و درخشان آرزوی هر کسی است. این روز ها می بینیم که عده ی زیادی از افراد در مطب ها به دنبال راه هایی برای رهایی از کم مویی و پر پشت کردن موهای سر خود می گردند. ریزش مو می تواند یک کابوس باشد. ابتلا به طاسی از کابوس هم بدتر است. این روز ها اما این کابوس ها و اتفاق های وحشتناک به کمک پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی قابل بر طرف شدن هستند و ما شاهد این هستیم که یک عده متخصص می توانند کاری کنند که خرمنی از مو بر روی سر خود داشته باشیم و از خطر ابتلا به طاسی رهایی پیدا کنیم.

کاشت مو چیست ؟

می توان گفت که تنها روشی که می تواند به ما کمک کند تا از شر طاسی و بی مویی خلاص شویم کاشت مو است. کاشت مو می تواند در هر ناحیه ای که نیاز به مو دارد و دچار ریزش شده است انجام بگیرد. جاهایی مانند سر، ابرو، ریش و سبیل و … می توانند گزینه هایی برای انجام این امر به شمار بیایند.

تاریخچه ی کاشت مو

کاشت مو برای اولین بار توسط یک پزشک ژاپنی مطرح شد و پس از آن یک پزشک آلمانی توانست آن را عملی کند. با گذشت زمان این امر نیز پیشرفت کرد و روش های جدیدی آزموده شد و امروزه با استفاده از روشی به نام میکروگراف می توان موهایی طبیعی و زیبایی را بر روی سر خود داشته باشیم. پیش از این ها انجام این عمل کار آسانی به شمار نمی رفت اما این روز ها می توان این عمل را به صورت سر پایی انجام داد.

روش کاشت مو

برای این امر پزشک متخصص از موهای سالم نواحی مختلف بدن بر می دارد و آن را در قسمت های کم موی بدن می کارد.

نکته های مورد توجه قبل از کاشت مو

با این که کاشت مو این روز ها بدل به یک عمل سرپایی و سبک شده است اما یکی از مهم ترین نکته ها این است که برای انجام کاشت مو باید از یک پزشک متخصص کمک بگیریم. این عمل گاهی آن قدر حساس می شود که به صورت تیمی انجام می شود. از این رو توصیه می شود که اگر قصد انجام کاشت مو را دارید بهتر است به خوبی بگردید و یک پزشک متخصص را برای این کار پیدا کنید تا بتوانید در قبال هزینه ای که می پردازید به نتایج دلخواه دست پیدا کنید و رضایت کامل را نیز کسب کنید.

کاشت مو در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز این افتخار را دارد که اعلام نماید با در اختیار داشتن متخصصان حرفه ای و با سابقه در زمینه ی انجام کاشت مو می تواند خدمات ارزنده ای را برای شما عزیزان در این زمینه ارائه نماید. کافی است به این مرکز مراجعه نمایید و با متخصصان ما در این باره گفتگو داشته باشید و با خیال راحت این کار را به آن ها بسپارید تا بتوانید به رویای دلخواه برخورداری از موهای زیبا و فریبنده دست پیدا کنید.